خانه / نقاشی ساختمان تهران / خدمات نقاشی ساختمان در اسلامشهر
نقاشی ساختمان اسلامشهر

خدمات نقاشی ساختمان در اسلامشهر

نقاشی ساختمان اسلامشهر

گروه نقاشی ساختمان لطفی با تکیه بر تجربه چندین ساله و نیروهای متخصص و مجرب خود مفتخر به ارائه خدمات نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی منازل مسکونی ، مدارس ، ادارات ، شرکت ها در تمام نقاط اسلامشهر از جمله چهاردانگه، واوان، احمدآباد مستوفی، مهدیه، محمدیه، فیروزبهرام و سلطان آباد می باشد.

اسلامشهر از شهرهای مجاور پایتخت است که دارای بافت قدیمی و نوساز است. برای نقاشی ساختمان در اسلامشهر لازم است قبل از هر چیز به بافت ساختمان توجه شود. طبق آمار، ساکنین این شهر از درآمد کمتری نسبت به سایر شهرهای تهران برخوردارند بنابراین برای نقاشی ساختمان لازم است رنگ هایی پیشنهاد شود که هزینه کمتری در بر داشته باشد تا همه افرادی که مایلند تحولی چشمگیری به محیط زندگی شان ببخشند از این امکان بهره مند شوند.

نقاشی ساختمان لطفی در اسلامشهر

انواع نقاشی ساختمان در اسلامشهر:

نقاشی ساختمان لطفی با در نظر گرفتن سطح مورد رنگ آمیزی و همچنین سلیقه شما آماده اجرای انواع نقاشی ساختمان با رنگ های پلاستیک ، روغنی ، اکرولیک ، بلکا ، مولتی کالر ، کنتکس ، اپوکسی ، پتینه و رنگ نما می باشد.

رنگ پلاستیک:

رنگ پلاستیک از گذشته تا به حال بسیار پرکاربرد بوده و به دلیل مزایایی که دارد زیاد مورد استفاده و پسند افراد قرار می گیرد. به آن دسته از ساکنین اسلامشهر که تمایل زیادی به ایجاد تغییر اساسی در محیط خانه شان دارند و نمی خواهند زیاد هزینه کنند توصیه می کنیم رنگ پلاستیک را امتحان کنند.

رنگ روغنی:

به طور حتم اکثر افراد با رنگ روغن آشنایی دارند و از بارزترین ویژگی این رنگ که قابلیت شستشو بودن آن است اطلاع دارند. همینطور بوی نامطبوع رنگ روغن که از جمله معایب آن به شمار می رود، البته طبق تحقیقات هنوز رنگ روغن بهترین گزینه برای رنگ آمیزی انواع سطوح فلزی مثل چهارچوب درب و پنجره و نرده ها می باشد.

رنگ اکریلیک:

رنگ اکریلیک رنگی شیمیایی است که به دو دسته پایه حلال نفتی و حلال آب تقسیم می‌شوند. خصوصاً آن دسته که به آسانی در آب حل می‌شود، زود خشک می‌شود و سطحی سخت و آسیب‌ناپذیر به وجود می‌آورد. رنگ‌های اکریلیک پایه آب نسل جدید از رنگ‌های ساختمانی می‌باشند که با توجه به مسائل زیست ‌محیطی و عدم استفاده از حلال‌های آلی و مواد مضر، کاربرد این نوع رنگ‌ها در نقاشی ساختمان روبه افزایش است.

نقاشی ساختمان اسلامشهر

ویژگی های منحصر به فرد نقاشی ساختمان لطفی:

قیمت مناسب
ارائه دهنده مناسب ترین قیمت های منصفانه

انجام کار در اسرع وقت
انجام نقاشی منزل یا محل کار شما در کوتاه ترین زمان

کیفیت بالا
استفاده از رنگ و مواد اولیه مرغوب و با کیفیت

نیروی مجرب
به کارگیری نیروی متخصص و با تجربه

 

نمونه کارهای نقاشی ساختمان لطفی

جهت سفارش نقاشی ساختمان در اسلامشهر و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: