خانه / نقاشی ساختمان تهران / نقاشی ساختمان اسلامشهر ۰۹۱۲۶۹۸۵۷۱۶
نقاشی ساختمان اسلامشهر

نقاشی ساختمان اسلامشهر ۰۹۱۲۶۹۸۵۷۱۶

خدمات نقاشی ساختمان اسلامشهر

اگر به حرفه نقاشی ساختمان علاقه دارید و یا در این کار حرفه ای هستید ، پیشنهاد می کنیم با این متن که درباره نقاشی ساختمان اسلامشهر است ؛ همراه باشید ؛ چرا که نکته های مفیدی برایتان توضیح داده خواهد شد .

توضیحی کوتاه درباره نقاشی ساختمان اسلامشهر

نقاشی ساختمان خانه مدرن با سابقه درخشان و نسبتا طولانی در عرصه نقاشی و رنگ آمیزی ، توانسته در میان نقاشان این شهر نام پر آوازه ای برای خود کسب کند ؛ به اهالی این شهر توصیه می شود ، اگر در این زمینه ، کاری برایشان پیش آمد از خدمات نقاشی ساختمان اسلامشهر غافل نشوند .

نقاشی ساختمان اسلامشهر

نقاشی ساختمان در اسلامشهر با رنگ اکریلیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک مراحلی دارد که باید به درستی طی شوند تا نتیجه ای مطلوب و معقول بدهند :

 • زیر سازی : برای رنگ آمیزی دیوار با این رنگ باید دیوار مورد نظر ابتدا یکدست شود ، به اصطلاح زیرسازی شود ؛ هم چنین باید عاری از هر گونه ناهمواری باشد و هیچ لکه ای اعم از چربی ، غبار و … بر روی آن نباشد .
 • میکس : سپس باید رنگ اکریلیک را با میزان مشخصی از آب مخلوط کنیم .
 • نازک کاری : سپس لایه ای نازک از رنگ را بر روی دیوار اعمال می کنیم و اجازه می دهیم تا خشک شود .
 • اتمام نقاشی : پس از خشک شدن لایه نازک رنگ ، این بار قلمویمان را آغشته به رنگ می کنیم و دیوار را به طور کامل و یکدست می پوشانیم .

 

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

توضیحات نقاشی ساختمان خانه مدرن درباره نحوه کار با رنگ پلاستیک

نقاشی ساختمان اسلامشهر همانند قسمت های بالا می خواهد درباره نحوه کار با  یکی از انواع رنگ های ساختمان ، برایتان صحبت کند ؛ مواردی که در نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک باید رعایت کرد :

 • زیر سازی : این مرحله همانند قسمت ۱ کار با رنگ اکریلیک ، باید رعایت شود .
 • صاف کردن ناهمواری ها : اگر قسمت هایی از سطح کار ، دارای برجستگی یا فرورفتگی بود یا باید آن را بتراشید و یا با گچ ، سیمان و … پر کنید .
 • روغن کاری : باید تمام سقف و دیوارها را با مخلوط روغن الیف و تینر بپوشانید تا تمام سطوح لکه گیری شوند و در حین کار مزاحم نباشند ؛ اگر این کار را نکنید این لکه ها در حین رنگ آمیزی به راحتی نمایان خواهند شد .
 • بتونه کاری : سپس باید تمام سطوح مورد نظر را با بتونه روغنی پر کنید تا مبادا ناهمواری هایی بر روی آن باقی بماند .
 • آستر کشی : سپس لایه نازکی از رنگ را با کمک قلمو و هم چنین غلطک به دیوار می زنید .
 • مرحله پایانی : پس از مرحله فوق ، باید رنگ زدن را تا جایی ادامه دهید که احساس کنید سطح مورد نظر کاملا آغشته به رنگ شده و هیچ اثری از سطح قبلی نیست .

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

مطلب دیگری که شرکت نقاشی ساختمان خانه مدرن در نظر گرفته تا برایتان درباره آن آموزش هایی را ارائه دهد ، مربوط به نحوه رنگ آمیزی ساختمان با رنگ روغنی می باشد :

 • مراحل ابتدایی : باید مراحل ابتدایی را طی کنید ؛ ابتدا سطح مورد نظرتان را کاملا آماده کنید تا در هنگام انجام کار اصلی ، خللی در کارتان وارد نیاید ؛ این مراحل همان طور که گفته شده ، شامل صاف کردن سطح و هم چنین پر کردن آن با مواد متناسب با سطح مورد نظر است .
 • مراحل پایانی : پس از طی مرحله اولیه که لکه گیری و زدودن سطح از هر آلودگی نیز شامل آن می شود ، باید مرحله آستر کشی را پیاده کنید و سپس به سراغ طی مرحله پایانی یعنی رنگ آمیزی کامل سطح بروید .

 

نقاشی ساختمان اسلامشهر

نکته ای که تیم نقاشی ساختمان خانه مدرن درباره رنگ روغن و پلاستیک به آن اشاره دارد این است که اگر مایلید از این رنگ ها برای رنگ آمیزی منزل یا هر محیط دیگری استفاده کنید ، بهتر است پس از استفاده ، حدود یک ماه در آن محل سکونت نگزینید ؛ چرا که این رنگ ها تا حدودی سمی هستند و استنشاق آن ها باعث ایجاد مشکل در تنفس افراد می شود .

 

اگر تصمیم به نقاشی ساختمان اسلامشهر را دارید بهتر است با تیم حرفه ای نقاشی ساختمان مدرن تماس بگیرید تا کار نهایی زیبایی را تحویل بگیرید.

یوسف لطفی

۰۹۱۲۶۹۸۵۷۱۶

نمونه کار های نقاشی ساختمان مدرن در اسلامشهر

نمونه کار نقاشی ساختمان

نمونه کار نقاشی ساختمان

نمونه کار نقاشی ساختمان خانه مدرن

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نمونه کار نقاشی ساختمان

یوسف لطفی

۰۹۱۲۶۹۸۵۷۱۶