خانه / نقاشی ساختمان تهران / نقاشی ساختمان رباط کریم
نقاشی ساختمان رباط کریم

نقاشی ساختمان رباط کریم

خدمات نقاشی ساختمان رباط کریم

اگر شما قصد نقاشی ساختمان رباط کریم  تهران را دارید بهتر است این کار را به تیم لطفی بسپارید این تیم سال ها است که در این زمینه فعالیت دارد و به نقاشی ساختمان رباط کریم مشغول است. انواع رنگ های پلاستیک، اکریلیک و روغنی را می توانید برای نقاشی ساختمان رباط کریم  از این تیم بخواهید.

نقاشی ساختمان رباط کریم

رنگ پلاستیک جز اولین رنگ های است که وارد بازار شد. این رنگ بر پایه پلی وینیل استات و محلول در آب است و قدمت طولانی دارد. حتی گزارش شده است که غارنشینان و مصری ها از این رنگ ها برای رنگ آمیزی و نقاشی روی دیوار استفاده می کردند. با گذشت زمان رنگ های پلاستیک امروزی تهیه و تولید شد. این رنگ اولین بار در ایران در سال ۱۳۳۸ تولید شد. رنگ پلاستیک وقتی روی سطح خشک می شود حالت ضد آب دارد و از ترکیب بتونه، رنگدانه و ذرات پلاستیکی میکروسکوپی چسب تهیه شده است. چنانچه قصد نقاشی ساختمان رباط کریم را دارد می توانید کار خود را به ما بسپارید. اگر به دنبال رنگی هستید که به سرعت خشک شود توصیه ما به شما نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک است که در ادامه بیشتر در مورد مزایا و معایب آن توضیح می دهیم.

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک در دو نوع رنگ تمام پلاستیک و رنگ نیم پلاستیک در بازار وجود دارد. مقاومت رنگ تمام پلاستیک در برابر آب خیلی بیشتر است اما پایداری خوبی در برابر رطوبت ندارد با این حال رنگ نیمه پلاستیک از کاربرد بیشتری برخوردار است. به طور کلی از آن جائی که رنگ پلاستیک بر پایه آب است سبب آلودگی محیط زیست نمی شود و در نتیجه استفاده از آن سلامت انسان در معرض خطر قرار نمی گیرد. طبق تجربیات گزارش شده توسط تیم لطفی که به نقاشی ساختمان رباط کریم  می پردازند، رنگ پلاستیک در مقایسه با رنگ روغنی مدت زمان کمتری برای خشک شدن نیاز دارد بنابراین اگر برای رنگ کردن عجله دارید بهتر است از رنگ پلاستیکی استفاده کنید. رنگ پلاستیک بوی خیلی کمی دارد و استفاده از این رنگ ها برای شما کم هزینه تر است. رنگ پلاستیک در برابر نور آفتاب مقاوم است، در کلیه سطوح شما می توانید از این رنگ استفاده کنید، رنگ پلاستیک، رنگی انعطاف پذیر است و در برابر ترک خوردگی مقاوم است و در صورت کثیف شدن شما می توانید آن را به راحتی با استفاده از آب تمیز کنید. از جمله معایب این رنگ این است که دوام و ماندگاری کمتری در مقایسه با رنگ روغنی دارد. برای نقاشی ساختمان رباط کریم با همکاران ما در سایت تماس بگیرید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل کنند.

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

تیم نقاشی لطفی سال ها است که در زمینه نقاشی ساختمان رباط کریم  فعالیت دارد و از انواع رنگ های روغنی برای رنگ آمیزی استفاده می کند. رنگ روغن نیز یکی از رنگ های رایج برای نقاشی ساختمان است. تنوع زیادی در رنگ روغن وجود دارد که هر یک از انواع رنگ روغن حلال مربوط به خود را دارند. بهتر است رنگ روغن برای نقاشی سقف به کار نرود چون باعث ایجاد فضایی تاریک می گردد و نور انعکاس پیدا نمی کند. رنگ های روغنی به سه دسته براق، نیمه مات و مات تقسیم می شوند. رنگ روغنی براق باعث انعکاس نور می شود و به فضا جلوه خاصی می بخشد. رنگ روغنی نیمه مات از ترکیب رنگ روغنی براق و مات ایجاد می شود و از لحاظ خصوصیات هم حد واسط این دو رنگ است. رنگ روغنی مات در مقایسه با انواع براق کمی بوی بیشتری دارد و برای کلیه سطوح می توان از آن استفاده کرد. اگر شما قصد دارید محیط مورد نظرتان را مرتبا شستشو دهید بهتر است از انواع مختلف رنگ روغنی با توجه به سلیقه و نظر خودتان استفاده کنید و با استفاده از این رنگ خیالتان راحت است که اگر با دستمال سطح را تمیز کنید دیگر اثری از دستمال روی سطح باقی نمی ماند و ظاهر نامطلوب پیدا نمی کند. علاوه بر دیوار ها شما می توانید از رنگ روغنی روی در، قاب پنجره، انواع سطوح چوبی و فلزی استفاده کنید.

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

البته رنگ روغن در کنار مزایایی که دارد مانند هر رنگ دیگر بی عیب هم نیست، برای مثال چون از حلال های شیمیایی و نفتی برای رنگ روغنی استفاده می شود تا چند هفته بعد از نقاشی ساختمان با رنگ روغنی بوی نامطبوع آن حس می شود. ضمن این که رنگ روغن سلامت انسان و محیط زیست را به خطر می اندازد. از آنجائی که رنگ روغن فاقد هر گونه بافتی است، لازم است قبل از استفاده زیر سازی و بتونه کاری روی سطح مورد نظر صورت بگیرد. چنانچه قصد نقاشی ساختمان رباط کریم را دارید بهتر است این کار را به تیم حرفه ای نقاشی ساختمان لطفی بسپارید چون این تیم چندین سال است که در این زمینه فعالیت دارد و کار نهایی بسیار مطلوبی را به شما تحویل می دهد.

 

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

یکی از پیشنهادات تیم لطفی جهت نقاشی ساختمان رباط کریم  به شما استفاده از رنگ اکریلیک است. رنگ اکریلیک از دوام و براقیت خاصی برخوردار است که در زمان قدیم بیشتر برای رنگ آمیزی خودرو مورد استفاده قرار می گرفت اما در حال حاضر برای نقاشی ساختمان هم مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ جزء  رنگ های جدید ساختمانی محسوب می شود که استفاده از آن رشد چشمگیری داشته است. رنگ اکریلیک جزء دسته رنگ های قابل حل در آب است که این امر سبب می شود خطری برای محیط زیست نداشته باشد، ضمن این که استفاده از آن نیاز به حلال های گران قیمتی چون نفت و تینر ندارد. اگر ساختمان را با رنگ اکریلیک رنگ کنید امکان شستشوی ساختمان وجود دارد. بعد از نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک، رنگ به سرعت خشک می شود و در برابر نور خورشید مقاوم است. این رنگ بی بو است و سبب ایجاد حساسیت در افراد نمی گردد. سطحی که قرار است روی آن از رنگ اکریلیک استفاده کنید بهتر است کاملا خشک باشد. از این رنگ علاوه بر داخل ساختمان می توانید برای بیرون ساختمان  جهت نقاشی ساختمان رباط کریم  استفاده کنید چون ریزش برف و باران اثر بدی روی این رنگ ندارد و هزینه رنگ آمیزی مجدد را برای شما ایجاد نمی کند.

 

نقاشی ساختمان رباط کریم

اگر شما جزء دسته افرادی هستید که وقت ندارید تا مرتبا سالانه به رنگ آمیزی بپردازید و به ندرت اقدام به رنگ آمیزی می کنید بهتر است از این رنگ برای جهت نقاشی ساختمان رباط کریم استفاده کنید چون این رنگ از طول عمر بالایی برخوردار است. دقت داشته باشید کار با این رنگ نیاز به تخصص و تجربه دارد چون اگر خودتان این کار را انجام دهید ممکن است رد یا اثری از رنگ روی دیوار بماند و ظاهر دیوار زشت به نظر برسد.

 

اگر شما تصمیم به نقاشی ساختمان رباط کریم را دارید بهتر است با تیم حرفه ای نقاشی ساختمان مدرن تماس بگیرید تا کار نهایی زیبایی را تحویل بگیرید.

یوسف لطفی

۰۹۱۲۶۹۸۵۷۱۶

 

نمونه کار های نقاشی ساختمان مدرن در رباط کریم

نمونه کار نقاشی ساختمان نمونه کار نقاشی ساختمان نمونه کار نقاشی ساختمان

یوسف لطفی

۰۹۱۲۶۹۸۵۷۱۶