خانه / نقاشی ساختمان مرکزی / کاغذدیواری و نقاشی ساختمان و بلکا در اراک-مهدی کریمی ۰۹۱۲۱۹۴۳۸۰۱

کاغذدیواری و نقاشی ساختمان و بلکا در اراک-مهدی کریمی ۰۹۱۲۱۹۴۳۸۰۱

اجرای دکوراسیون داخلی منزل اعم از رنگ روغنی , پلاستیک , اکرولیک [روغنی بدون بو ], بلکا معمولی و ابریشم , انواع کاغذدیواری معمولی و سه بعدی, پوستر دیواری , مولتی کالر, تکسچر, اجرای کناف و دیوار پنلی [سقف کاذب ] و نقاشی و رنگ امیزی ان, رنگ کاری چوب و پلی استر , سیلروکیلر , کف پوش , پارکت , کنیتکس و رولکس, پتینه کاری و …. با جدیدترین طرح های روز و نازلترین قیمت و با به کارگیری گروه مجرب ساختمانی و کیفیتی عالی و متفاوت

تهیه و اجرای انواع کاغذدیواری از قبیل کاغذ ترک ، کره ای، ایرانی ، ایتالیایی، چینی و ……. و پوستر با نازلترین قیمت انجام می گیرد.

خدمات ما رنگ امیزی در رنگ های روغنی , پلاستیک , اکرولیک [روغنی بدون بو], انواع کاغذدیواری, تکسچر , بلکا [پوشش سلولزی, رومالین, بلکا ابریشم], مولتی کالر, کنیتکس و رولکس و رنگ نما, رنگ کاری چوب و سیلروکیلر و پتینه کاری و … به همشهریان گرامی می باشد.

گروه خدماتی نقاشی ساختمان اراک با چندین سال سابقه و تجربه کاری در زمینه اجرای انواع نقاشی ساختمان و رنگ امیزی ساختمان , منزل, دفترکار, شرکت, ادارات دولتی, سازمان ها , مدارس, بیمارستان ها و … با استفاده از رنگ های ساختمانی متنوع به همراه بازدید و مشاوره رایگان اماده ارایه خدمات نقاشی ساختمان است امید است با ارایه مشاوره و کار مناسب رضایت کامل مشتریان و همشهریان عزیز را جلب نماییم.

نقاشی ساختمان در شهر اراک و شهرستان های استان مرکزی; محلات ,خمین ,اشتیان ,تفرش ,شازند ,دلیجان ,ساوه , کمیجان, فرمهین